Pomagamy bezkosztowo


odwołanie od deczyji ubezpieczyciela bezkosztowo prawnik
Głównym naszym odbiorcą jest osoba która, w styku z towarzystwem ubezpieczeniowym, zaznała rozgoryczenia.

Mogą to być osoby, które nie wiedzą co i jak zrobić po kolei, ale też takie, którym pomimo dopięcia szczegółów, ubezpieczyciel odmówił wypłaty albo znacząco ją zaniżył. Boli widzieć, jak jest to nieuczciwa i nagminna jest to praktyka. Chcielibyśmy, żeby na rynku było starcie równego z równym. Tymczasem jest zazwyczaj tak, że staje człowiek, który ma problemy i gubi się w gąszczu przepisów i kruczków prawnych, a naprzeciwko ma wyspecjalizowany osób z działu likwidacji szkód, którzy mają z tymi przepisami wieloletnie doświadczenie. To nie jest sztuka, że rzesza prawników pokonuje zwykłego człowieka.

Służymy pomocą osobom poszkodowanym. Głównym filarem naszej działalności jest uzyskiwanie odszkodowań. Oferujemy w tym zakresie szerokie wsparcie – poczynając od pomocy w kompletowaniu dokumentacji aż po prowadzenie postępowania w sprawie uzyskania należności z tytułu poniesionych strat. Nasza kancelaria odszkodowawcza zajmuje się dochodzeniem roszczeń w związku z zaistniałymi szkodami osobowymi oraz w mieniu.

Pomagamy w odzyskiwaniu odszkodowań komunikacyjnych, które osobie poszkodowanej należą się z tytułu obrażeń ciała i rozstroju zdrowia doznanych w wypadku, jak też uszkodzenia bądź całkowitego zniszczenia pojazdu.

Odzyskaj pieniądze
Odzyskaj swoje należnośc
szybko i skutecznie


Ktoś zalega Ci z płatnością? Najlepsza strona w sieci. Odzyskujemy wzorowo
Zajrzyj tu.